
Повітропровід алюмінієвий гофрований D=130 мм вентиляційний 50мкм довжина 3м для витяжки і систем вентиляції
Алюмінієвий гофрований повітропровід призначений для організації ефективних систем вентиляції, кондиціонування та повітрообміну в житлових, комерційних і промислових приміщеннях. Завдяки гнучкій конструкції він легко монтується навіть у важкодоступних місцях і дозволяє прокладати вентиляційні канали з вигинами без використання додаткових з'єднувальних елементів.
Повітропровід виготовлений з міцної алюмінієвої фольги товщиною 50 мікрон, що забезпечує стійкість до корозії, перепадів температури і впливу вологи. Матеріал не схильний до іржі і зберігає свої експлуатаційні характеристики при тривалому використанні. Гофрована структура надає виробу гнучкість і одночасно зберігає форму після монтажу.
Діаметр 130 мм робить повітропровід оптимальним рішенням для підключення кухонних витяжок, вентиляційних решіток, канальних вентиляторів та інших елементів вентиляційної системи. Довжина 3 метри дозволяє виконати монтаж без зайвих стиків, що знижує ризик втрати герметичності і спрощує установку.
Переваги:
- Висока гнучкість і зручність монтажу
- Стійкість до вологи і корозії
- Універсальність застосування
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Тип повітровода за формою перерізу | Круглий |
| Тип повітровода за матеріалом | Алюмінієва фольга |
| Гнучкий повітропровід | Так |
| Діаметр | 130 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 3000 мм |
- Ціна: 300,33 ₴

